• projekt-thumb
  • projekt-thumb
  • projekt-thumb
  • projekt-thumb
  • projekt-thumb
  • projekt-thumb
contentimage
contentimage
contentimage
contentimage
contentimage
contentimage

Auto Idea

Kampanie online, wsparcie procesów sprzedaży

Realizacja kampanii online, wsparcie sprzedaży, kampania Social Media, aktywne pro sprzedażowe kampanie do pozyskiwania wartościowych LEAD-ow, kampanie do dedykowanych grup odbiorców w oparciu o neuromarketing, marketing lustrzany, marketing rekomendacji ukierunkowany na pozyskanie Leadow w sieciach biznesowych, animacje motion design, RTB, LP, ulotki, outdoor.

Tags

#smart, #serwis, #design, #socialmedia #facebook, #contentcreation, #socialAds, adwords, #mediaplanning

Inne prace

Strona Open Gate jest publiczna. Administratorem Twoich danych osobowych, które pozostawiasz odwiedzając nasz profil (m.in. imię i nazwisko lub inne Twoje oznaczenie, komentarze, polubienia, identyfikatory internetowe, jest Open Gate sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-946), ul. Biedronki 23b. Twoje dane są przetwarzane w celu efektywnego prowadzenia naszego profilu, w tym w celu przedstawiania Ci informacji o naszych inicjatywach i innej aktywności oraz w związku z promowaniem przez nas różnego rodzaju wydarzeń, konkursów, usług oraz produktów, a także w celach statystycznych i analitycznych oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami.


Pozostałe informacje o na temat danych osobowych, w tym o zasadach przysługującego Ci prawa sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.